201

Безхатькам роздали прапори ЛГТБ-руху та заплатили по 100 гривень - учасники


Вчора, 24 листопада, вранці під час формування колони акції протесту "За Європейську Україну" до учасників прийшли близько 50 безхатьків з прапорами ЛГТБ-руху (кольори веселки — gazeta.ua) та помаранчевими "За Євромайдан".

Безхатькам роздали прапори ЛГТБ-руху та заплатили по 100 гривень - учасники

Більшість учасників була одягнена у брудний одяг, деякі були п'яні, кажуть учасники мітингу. Люди зустріли їх криками "провокатори" та "ганьба". Вони мовчки пройшлись повз ряди "Батьківщини" та "Свободи" перед входом до університету ім. Шевченка.

"Це провокація, пропустіть колону провокаторів", - всю дорогу їх супроводжував чоловік з мегафоном.

"Ми за здорове суспільство, а це так баловство. Так нас найняли на вокзалі, щоб ми пройшлись з тими прапорами. Я навіть до того, як сюди прийшов, не знав, що вони значать. Колись хлопці казали, що їх так само найняли пройтись з такими прапорами, то тоді їх побили. Нам роздали по 50 гривень, ще по 50 пообіцяли дати потім. Плюс дали по пляшці горілки", - розповів згодом один з учасників.

Коли колона прапороносців зайшла до середини, її зустріли криками, відбирали та поламали різнокольорові прапори. Весь час їх знімали три відеокамери. Безхатьки не лізли у бійку, мовчки віддавали прапори. Потім втекли в глибину парку.

Нагадаємо, вчора акція протесту "За європейську Україна" зібрала близько 100 тисяч українців в центрі Києва. Учасники пройшлись маршем від парку Шевченка до Європейської площі, де відбулось віче. На ньому оголосили про початок безстрокової акції протесту на підтримку підписання угоди з Європейським Союзом.

Більше яскравих фото ТУТ.
Джерело: Gazeta.uaяр

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти