636

У Миколаєві вчителька лякала дітей Євросоюзом, де їх віддадуть геям та змусять зніматися в порно


Дітям роздавали листівку, в якій описувалося жахливе життя українців після підписання асоціації з ЄС.

У Миколаєві вчителька лякала дітей Євросоюзом, де їх віддадуть геям та змусять зніматися в порно

У школі №51 міста Миколаєва вчителька розповсюджувала серед п'ятикласників листівки, у яких дітей лякали тим, що після асоціації України з ЄС їх "віддадуть гомосексуалістам", на органи та для зйомок у порнофільмах. Про це повідомив депутат обласної ради Тарас Кремінь, до якого, за його словами, звернулися обурені батьки школярів."

Дітям 10-12 років роздали листівки "Що на тебе чекає після вступу в Євросоюз", наказуючи обговорити прочитане з батьками. У листівках, зокрема, йдеться про те, що після вступу до ЄС дітей заберуть у батьків і віддадуть гомосексуалістам, на органи, примусять зніматися в порнофільмах і таке інше", - сказав Кремінь.

Текст-антиагітація проти ЄС займає дві сторінки формату А4 під назвою "Що чекає на тебе завтра, якщо Україна підпише Асоціацію з ЄС".

Крім вищезазначеного, у ньому йдеться про те, що після асоціації з Євросоюзом українцям доведеться їсти лише ненатуральні генно-модифіковані продукти, а "чоловіків примусять справляти природні потреби виключно сидячи".

Факт такої агітації у школі підтвердив її директор Євген Максюта. Він зазначив, що це сталося лише один раз, в позаурочний час на "класній годині" у п'ятикласників.

Вчителька, яка принесла листівку в клас, має низку професійних заслуг, але працює в школі недавно. Листівку вона нібито знайшла в інтернеті. Якими були її мотиви – невідомо. Далі цього классу, за словами директора, листівка не пішла.

Джерело: tsn.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти