232

Дочка Адріано Челентано зробила камін-аут


Молодша дочка знаменитого італійського актора і співака Адріано Челентано Розалінда здійснила камін-аут.

Дочка Адріано Челентано зробила камін-аут

45 -річна жінка розповіла історію свого кохання з 40- річною актрисою Сімоною Боріоні. Пара хотіла побратися, але в Італії одностатеві союзи заборонені, тому весілля довелося відкласти, повідомляє Corriere della Sera.

Батьки Розалінди, в тому числі і легендарний батько, до вибору дочки поставилися спокійно. Спочатку потяг Розалінди до представниць своєї статі помітила її мати, Клаудіа Морі. Свої побоювання вона обговорила зі старшою дочкою Розітою, а потім поділилася і з Адріано Челентано. Він порадив поговорити з дочкою відверто, щоб вона могла переконатися в підтримці батьків.

"Наша любов до дочки буде завжди, і ми хотіли б бачити її щасливою, тому що це робить і нас щасливими", - заявила Клаудіа Морі.

Розалінда Челентано - молодша серед трьох дітей Адріано Челентано і Клаудії Морі. Її творча кар'єра почалася в 1990 році, коли вона посіла п'яте місце у юнацькій категорії "Сан- Ремо"  а вже роком пізніше стала переможцем в одній з номінації Festivalbar. Але справжня популярність прийшла до неї в 2004 -му році, коли вона зіграла роль Сатани у фільмі Мела Гібсона "Страсті Христові".

Джерело: tguy.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти