134

Противники асоціації влаштували акцію під представництвом ЄС


У перший день саміту Східного партнерства у Вільнюсі в Києві відбувся костюмований перфоманс на підтримку позиції Кабінету міністрів щодо призупинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Противники асоціації влаштували акцію під представництвом ЄС

Про це Укрінформу повідомили організатори акції – молодіжна громадська організація "Слов'янська гвардія".

Чоловіки у костюмах робітника, шахтаря, медика, фермера – професійних груп, які, на думку організаторів, постраждали б у разі підписання асоціації, несли символічну "труну євроінтеграції". Європейські цінності мав символізувати веселковий прапор ЛГБТ, яким був драпований макет "труни". Під неї також поклали 27 вінків від усіх регіонів України, а також від галузей економіки, яким нібито загрожувала асоціація. Серед написів були "Від машинобудівників Запоріжжя", "Від металургів Дніпропетровщини", "Від шахтарів" тощо.

Всього в акції взяли участь близько 200 осіб. Більшість були одягнені в "маски Гая Фокса".

Коментуючи дійство, лідер "Слов'янської гвардії" Володимир Рогов наголосив: "Ми свідомо обрали таку провокативну форму, щоб висловити "Ні!" асоціації з ЄС – з її чужими нашому суспільству цінностями. Для всіх нормальних людей очевидно: в Європі цінності, погляди, спосіб життя диктує меншість. Ми цього не хочемо".

Нагадаємо, 21 листопада Кабінет міністрів України прийняв рішення призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, мотивувавши це можливими негативними наслідками для національної економіки.

Профільним міністерствам доручили відновити діалог з країнами Митного союзу та СНД щодо активізації товарообігу, а також запропонувати Росії і ЄС створити тристоронню комісію.

Після цього в ряді регіонів України, а також за кордоном почалися акції протесту проти такого рішення уряду.

Опозиція звинуватила владу в зриві євроінтеграції.

Водночас Президент Віктор Янукович запевнив у безальтернативності єврокурсу країни.

Джерело: http://www.ukrinform.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти