109

Бойфренд Тома Дейлі


У понеділок 19-річний стрибун у воду Том Дейлі здійснив камін-аут, виклавши відеозвернення в Youtube. Він заявив: "Тепер я можу відкрито говорити про свої стосунки. Я зустрічаюся з хлопцем і дуже щасливий". Але Том не сказав ім'я цього щасливчика.

Бойфренд Тома Дейлі

Через ж кілька днів ім'я обранця розкрилося. Ним виявився 39-річний американський сценарист, режисер, продюсер і ЛГБТ-активіст Дастін Ленс Блек. Про це повідомляють E! News і підтверджує The Advocate. Дастін Ленс старше свого обранця Тома на 20 років! Він є лауреатом премії "Оскар" в категорії "Кращий оригінальний сценарій" за фільм "Харві Мілк".

Дастін Ленс Блек - прихильник руху за права сексуальних і гендерних меншин. Він активно виступає проти гомофобії та підтримує легалізацію одностатевих шлюбів. У 2009 році взяв участь у Національному марші рівності в підтримку ЛГБТ у Вашингтоні і був почесним гостем гей-прайду в Нью-Йорку.

В даний час Блек працює над адаптацією книги Тома Вулфа "Електропрохладітельний кислотний тест", яку збирається екранізувати Ван Сент.

Джерело: http://tguy.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти