242

Міліція скасувала всі гей-вечірки в Мінську.


Адміністрація нічних закладів, в яких планувалися ЛГБТ-вечірки, скасували всі заходи з "технічних проблемам". В одному закладі прорвало "каналізацію", в іншому просто "проблеми", а в третьому міліція не пускала людей.

Міліція скасувала всі гей-вечірки в Мінську.

Як повідомляє оргкомітет Мінського гей-прайду, у суботу, 7 грудня адміністрація ресторану «Casa Agustin Lopez» скасувала Прайд- вечірку, яка мала розпочатися о 22:00. Це відбулося за кілька годин до запланованого заходу, в рамках якого повинне було відбутися нагородження переможців премії "Міс та Містер Толерантність". Причиною скасування заходу зі слів адміністрації ресторану стала "порвана каналізаційна труба", хоча, як виявилося, ввечері ресторан працював у штатному режимі.

Крім цього, не відбулися і інші розважальні заходи, які не мали ніякого відношення до гей-прайду, але були націлені на представників ЛГБТ-спільноти Мінська.

Скасовано була вечірка в «Алекс» і в клубі «Бостон», яку організовувала промо- група «Журавлина Купер Project».

До клубу «Бостон» міліція приїхала до початку вечірки і людей просто не пускали в заклад, а в клубі «Алекс» виникли "технічні проблеми".

Працюючим залишилося тільки один заклад клуб "Каста Діва", але деяких ЛГБТ- активістів у нього не пустили, щоб не було проблем з міліцією.

Як відзначають в оргкомітеті Мінського гей-прайду, по "випадкових обставинам" 6 грудня вже виявилися зірвані церемонія відкриття Мінського гей-прайду 2013 і Прайд-концерт проти насильства над ЛГБТ- молоддю

Джерело: gayby.net

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти