152

Олег Тягнибок підтримає законопроект, спрямований проти дискримінації сексуальних меншин.


Відомий своїми гомофобним репліками, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок погодився пом'якшити вкрай негативне ставлення до представників секс-меншин задля підтримки української опозиції Європарламентом.

Олег Тягнибок підтримає законопроект, спрямований проти дискримінації сексуальних меншин.

Так , голова комітету закордонних справ Європейського парламенту , євродепутат від німецького Християнсько -демократичного союзу ( ХДС) Ельмар Брок ( Elmar Brok ) провів зустріч з Олегом Тягнибоком. Про це повідомило інформоване джерело, знайоме з ходом переговорів.

У ході зустрічі обговорювалася тема прийняття закону , який повинен скасувати дискримінацію сексуальних меншин в Україні . Позиція Брока полягала в тому , що гомофобні висловлювання представників парламентської фракції " Свобода" ускладнюють роботу з підтримки дій української опозиції у Європарламенті.

Зі свого боку Олег Тягнибок запевнив голову комітету закордонних справ Європарламенту , що з формуванням нового націонал -патріотичного уряду і нової Ради його політична сила підтримає законопроект , спрямований проти дискримінації сексуальних меншин.

Джерело

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти