84

Матрьошки-геї, як метод адвокації


Британська благодійна організація The Kaleidoscope Trust випустила обмежену колекцію матрьошок із зображенням відомих геїв.

Матрьошки-геї, як метод адвокації
Це було зроблено в знак протесту проти російського законодавства про заборону пропаганди гомосексуальності. Проект отримав назву To Russia with love, інформація про нього опублікована на однойменному сайті.
Організація випустила матрьошки із зображенням Елтона Джона, Стівена Фрая, Джорджа Майкла, телеведучого Грехема Нортона, а також спортсмена і телеведучого Тома Дейлі. Всього випущено сім екземплярів колекції, які продадуть на аукціоні і надішлють його переможцям на різдво. Початок аукціону заплановано 22 грудня.
«У Росії широко поширена гомофобія. ЛГБТ- активісти зазнають жорстокого поводження з боку влади. На геїв все частіше нападають , а гомосексуальність вважається в психічним захворюванням з 1999 року. Коротенько, російська гей -спільнота потребує допомоги. У зв'язку з цим в Різдво ми з любов'ю відправимо вам матрьошки To Russia With Love», - йдеться на сайті проекту.
Прес-служба Національного ЛГБТ Порталу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти