817

Хто є істинними ЕМО?

— Rayan Riener

Розкладемо по-поличках суб'єктивний образ суспільного ЕМО.


    Люди курять, п'ють алкоголь, приймають наркотики, важкі або легкі, - не має значення, дратуються через дрібниці, ведуть безладний статевий спосіб життя! Так! Більше 90% людей Землі, таким чином, є самогубцями, адже ні для кого не є секретом те, яким чином ці перераховані вище пристрасті прискорюють настання смерті, знищують душу і тіло, наповнюючи суспільство попелом безумства інших.

    Це теж саме, що періодично, день через день, різати свої руки, і при цьому сподіватися, що вени завжди будуть цілі, але потім дивуються, коли в один прекрасний день, наповнений всією цією сумішшю «задоволень», - залишаєте цей світ, або ледве виживаєте, кожен день, пожинаючи наслідки свого колишнього способу життя. Ні не вільного, - справжня свобода не повинна шкодити ні собі, ні іншим; не повинна завдавати іншим біль, не повинна бути сучасною анархією, - бездумного вашого способу життя. Ви перегризаєте вени своєї душі... 

    1% людей і справді, офіційно є вбивцями, а інші, - є тими, хто змушений все це терпіти, морально гинучи день від дня, день за днем. Адже ви і є істинні самогубці, і саме ви доводите інших до смерті! І саме такі як ви доводите до самогубств, депресії і нервових зривів, тих же самих емо, - які ніколи б і не подумали вбивати себе, якби не ваші знущання! Але ні, ви обожнюєте задовольняти своє внутрішнє темне диявольське єство стражданнями тих, хто набагато краще і чистіше вас, хто відчуває це життя в істинних фарбах, володіє винятковими здібностями, тими, хто знає більше вас і талановитіший, все це - недоступно вашому зіпсованому погляду. Ви і є вбивці і істинні самогубці, що змушують наслідувати вас в цьому всіх інших! 

    ВИ І Є ІСТИННІ ЕМО!  

Оригінал запису: http://here-and-now-now.blogspot.com/2012/10/blog-post_3404.html

    by Rayan Riener

Рейтинг
3.6666666666667
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты