10319

Геї роблять світ краще (топ-10 мускулінних геїв-спортсменів у світі) або, яка головна проблема України: гомофобія чи ксенофобія?

— Rayan Riener

Суб'єктивна стаття про об'єктивні проблеми нашого суспільства.


   Геї? Хто такі геї? Чому вони існують? Чи стають геями або народжуються такими? Все зло відбувається через геїв? Навіщо вони взагалі потрібні?! Світ повний таких питань. Люди не приймають того, що вони існують, ні геїв, ні бі, ні лесбі. В більшості своїй, - люди не розуміють таких людей і були б раді, щоб їх не стало. Всі «незвичайне» - ріже натовпі очі. А це погано, це говорить про... жахливий стан українського суспільства!

    Ну, от самі почитайте мою думку, через думки такого великого письменника Рея Бредбері: 

     "Візьмемо тепер питання про різних дрібних групах всередині нашої цивілізації. Чим більше населення міста, країни, планети, - тим більше дрібних груп. 

    Все дуже просто. Коли школи стали випускати все більше і більше бігунів, стрибунів, скакунів, плавців, любителів поколупатися в моторах, льотчиків, автогонщиків замість дослідників, критиків, учених і людей мистецтва, слово "інтелектуальний" стало лайливим словом, яким йому і належить бути. Людина не терпить того, що виходить за рамки "звичайного". Ми всі повинні бути однаковими. Чи не вільними і рівними з народження, як сказано в конституції, а просто ми всі - повинні "стати" однаковими. Нехай люди стануть схожими один на одного як дві краплі води; тоді "все" будуть щасливі, бо не буде "велетнів", поряд з якими інші відчують свою нікчемність. Ось! А книги - це заряджена рушниця в будинку сусіда. "

    Моя відповідь: Не бувати цьому! Все що завгодно, тільки не "рамки" повсякденності! 

    Толерантність, - ліки від агресії та нетерпимості.

    Лібералізм, - оспівування людської унікальності кожного, як у стародавній Греції. 

    Енвайронменталізм, - любов до природи, що повинно бути основою суспільного укладу, бо тільки таке суспільство буде успішно процвітати, не порушуючи навколишній світ, і не знищуючи долю своїх дітей.

    Типове міркування старомодного ескулата: "Що б з людиною ні 

трапилося, раз він не вміщається у звичні рамки, - значить хворий. "

Знову вустами персонажа Рея Бредбері давайте почуємо відповідь на таку "тезу": 

     "Потрібно спалювати спосіб життя, - той самий спосіб життя, який зараз на Землі. Вибачте мене, якщо вам що - то не подобатися. Я чесна людина і за це мене й ненавидять. Життя на Землі ніяк не може встоятися, ніхто не хоче нічого робити як слід. Наука занадто стрімко і занадто далеко вирвалася вперед, і люди заблукали в машинних нетрях, немов діти, надмірно захопилися цікавинками штучками, хитромудрими механізмами. Чи не тим займалися, без кінця і краю придумували все нові і нові машини і пристрої - замість того , що б навчатися управляти ними. Сучасний спосіб життя довів свою непридатність і сам себе душить". 

    Тож... хто хворий насправді? 

    Але що несе з собою гомосексуальність? Що, наприклад, трапилося б, якби в якійсь з країн узаконивались гомосексуальні шлюби? Наступив кінець світу? Суспільство зазнало б моральний крах? Ні... Нічого з цього. Геї та лесбійки почали б просто створювати сім'ї та народжувати дітей. У суспільстві часто розбирають питання, про те, чи дозволяти геям заводити дітей? Ллють бруд і брехню на геїв, немов би діти в таких сім'ях виростають теж геями і лесбіянками. Та ну? Адже це повна брехня! Єдине, чому вчаться діти в таких сім'ях, - це толерантному відношенню до інших людей, стаючи м'якими і розуміючими. Не може стати людина геєм, якщо в нього не закладені певні гени, тощо. Якщо вони закладені, то в будь-який іншій родині, як ми всі і знаємо і народжуються такі діти. Немає сенсу звинувачувати гей-сім'ї в тому, що вони «вчать» гомосексуальності. Вся правда лише в тому, що суспільство заздрить геям, адже їх сім'ї більш благополучні. У всіх сенсах. Геї рідко п'ють, практично ніхто з геїв не курить, вони ведуть здоровий спосіб життя і вчать цьому своїх дітей. Їхні діти виростають прекрасними членами суспільства! Діти в гей - сім'ях не стають ні наркоманами, ні алкоголіками ні антисоціальними деструктивними людьми. Ні, досить часто - такі діти навіть пишаються своїми родітелямі. Значить є чим пишатися? Адже так?

    Чого навчають ці слова? Задумайтесь, адже вони відкривають очі. Завжди дивіться на речі з декількох сторін і перевіряйте достовірність інформації, не вірте тому, що вам нав'язують. Робіть самостійні висновки і будьте людьми.

    Кого можна назвати геєм? Часто на вулицях, можна почути неприємні слова в сторону хлопців, «схожих» на геїв. Люди придумали масу лайливих слів, що-б позначити людини, схожого на гея: підарас, педик, пидр, ох навіть продовжувати не хочеться... Але правда в тому, що «підарів» немає! Є геї, є гетеро, є бісексуали. Геєм може називатися хлопець, який любить хлопців. І тільки так. Якщо ви хлопець і вам подобаються хлопці, то ви - гей. Ви не підор, ви не "баба". Суспільство вузьке та туге і тому завжди судить за зовнішнім виглядом. Але зовнішній вигляд не має значення. У сучасному суспільство, неймовірно велика кількість хлопців наслідують поведінці геїв, самі такими не будучи. Особисто мене це трохи ображає. Солодкий вид зовні, і гірка жорстокість - всередині, ось що являють собою часто такі хлопці. Ні, не все, але часто... 

    Зовнішність оманлива!!!

    Отже, хто такі геї? Користуючись терміном, давайте дізнаємося. Слово «гей», англійське прикметник, спочатку який означав «безтурботний», «веселий», «Яскравий, театральний». Однак, в сучасній англійській мові починаючи з 1960 років, - це слово почали використовувати як іменник або прикметник, що позначає одностатеве сексуальну орієнтацію, - гомосексуальність. А от у Японії, гомосексуальні стосунки зараз називають BL (Boys 'Love).

    Приміром, у своїй книзі «Любов небесного кольору» російський дослідник проблеми сприйняття гомосексуальності суспільством І. С. Кон пише: «Гей - не просто чоловік, люблячий чоловіків, а носій особливого самосвідомості, член відповідної субкультури, громади чи організації, борець за свої цивільні права...»

     Гей - це, як мінімум, хлопець/чоловік, що усвідомлює свою гомосексуальність і живе в гармонії з цим. І ще раз, - не підар і педик. Є геї, різні, як і всі люди, але всі вони геї, незалежно від зовнішнього вигляду і поведінки. Усіх їх об'єднує в Україні лише два показники: любов до хлопців та суспільне несприйняття...

                                                                                      Gеys...

Геї - різні, але у своїй різноманітності - вони єдині!

    Всі різні, і я думаю - це прекрасно. Адже природа теж така різноманітна! А ми - частина природи. Хочемо ми цього чи ні, але це так. Різноманітність не зупинити. 

     До речі, про субкультури. Дуже велика кількість субкультур були створені саме геями. Багато громадських рухів, теж починали саме геї: бодібілдинг, панк-рух, емо, хіпі, байкери (я так думаю, згадуючи фільм Mad Max), японські субкультури, - всі ці субкультури неймовірним чином вплинули на історію цивілізації, і часто - субкультури засновують саме бі/геї... Добре це чи погано, робити світ яскравішим і різноманітнішим? Вирішуйте самі...

Джеффрі Стар

    Jeffree Star є геєм-панком-музикантом-моделлю і трансом одночасно.

Адам Ламберт  - відомий музикант-гей (емо)

    Був в шоці, коли відшукав ось такий постулат беггерів: "Десять відмінностей 

гея від беггера. Гей - істота манірна, гей шукає будь-який спосіб для задоволення своєї похоті, гей - соціально неактивний людина, гей НЕ замислюється про сталість відносин і почуття свого друга, гей - 

істота дурна і недалека, гей - це дівчинка з членом... "

    І ось моя відповідь: Геї бувають, як і манірні так і немає, повна маячня, що всі геї манірні. Геї шукають будь-яку можливість задовольнити свою хіть? Бред... Якщо дивитися на моїх однолітків, то я взагалі - Марсіанин в цьому принципі. Тому, що більшість моїх знайомих подруг і друзів цноту втратили ще в років 15-16... Ох і не думаю, що я соціально неактивний. Навпаки, мій принцип у житті: «хто, якщо не я?». Ох, на рахунок почуттів, я взагалі схиблений. І розбираю все до дрібниць, навіть дружні стосунки. Дурне чи істота гей? Взагалі повна маячня! Моє AQ - 115, в середньому у людей на Землі воно складає 90, а в Україні, де я живу і зовсім 87. І жодного разу в житті не зустрічав дурного гея. Геї, як правило дуже розумні, начитані й інтелігентні. З геями завжди є про що поговорити. У гея - завжди є своя думка. На рахунок «дівчинки з членом», - такими бувають трансвесті або андрогіни, до чого тут усі геї. Називайте все своїми іменамі. Єбагато відомих геїв, які, наприклад, займаються спортом. І це вони «дівчата з членом»?

    Дуже смішно. ^ __ ^

    Для того, щоб додатково розвіяти міфи про "жіночність" геїв, я підготував один цікавий список з фото.

    Ось 10 найвідоміших спортсменів-геїв:

10. Джонатан де Фалко (футбол, Бельгія) 

    У вересні 2011 року 27-річний гравець лідер бельгійського футбольного клубу «Расинг Мехелен» прийняв рішення завершити спортивну кар'єру ... 

9. Ентоні Хюсен (футбол, Швеція) 

    20-річний півзахисник Ґетеборзького "Утсіктенс" (четвертий шведський дивізіон), син колишнього захисника "Ліверпуля" Гленна Хюсена відкрито зізнався у своїй гомосексуальності.

8. Дейв Копей (американський футбол, США) 

   Пік кар'єри Копе припав на 1964-72 роки, коли він виступав за ряд провідних команд США, в тому числі Washington Redskins. У 1975 році Копей скоїв камін-аут (оголосив про свою гомосексуальність) і опублікував автобіографію «Історія Дейва Копе», яка тут же стала бестселером. Копалень був першим відкритим геєм в американському великому спорті. 

 7. Джонні Вейр (фігурне катання, США) 

    Триразовий чемпіон США з фігурного катання. У період з 1997 по 2010 рік завоював 27 медалей в 51 змаганні. Вейр відомий завдяки артистизму, химерним костюмам і пластичному, витонченому катання. На відміну від більшості фігуристів він обертається і стрибає за годинниковою стрілкою.

6. Гаррет Томас (регбі, Великобританія) 

    Виступає за команду «Cardiff Blues», довгий час був капітаном команди, 100 раз входив до складу національної збірної Уельсу. Перший професійний регбіст-гей. У грудні 2009 року Томас публічно здійснив комин-аут. Гаррет і раніше вистапает за свій клуб Cardiff, як це не дивно,.. Blues. 

5. Франсиско "Ксіско" Хіменес Техада (Футбол, Іспанія) 

    Двадцяти шести-річний іспанський форвард Ньюкасла на правах оренди виступає за Депортиво з Ла-Коруньї. У 2007-2009 роках провів 11 матчів за національну молодіжну збірну Іспанії. З Франсиско все максимально просто. Хлопець абсолютно не приховує свою гомосексуальність регулярно викладаючи недвозначні фотографії в соціальних мережах.

4. Жустін Фашану (футбол, Великобританія)

    Англійський футболіст, перший темношкірий футболіст, чия трансферна вартість склала мільйон фунтів стерлінгів (1981 рік). Виступав за клуби: Норвіч Сіті, Ноттінгем Форест, Манчестер Сіті, Вест Хем. У 1990 році здійснив свій камінг-аут, оголосивши пресі про свою гомосексуальну орієнтацію, у зв'язку з чим став першим в світі професійним футболістом, осмілівши на такий вчинок. 

    У 1998 році Фашану покінчив життя самогубством (повісився в одному з гаражів Лондона) через психологічного насильства з боку тренера і команди, а також через тиск «жовтої преси», жарко обговорює плітки про те, що він у п'яному вигляді намагався згвалтувати 17-річного хлопця, незважаючи на те, що звинувачення з нього були зняті за недостатністю доказів...

3. Джон Амечі (баскетбол, Великобританія) 

    Перший відкритий гей серед гравців Національної баскетбольної асоціації, з 1995 по 2003 рік виступав за клуби «Cleveland Cavaliers», «Orlando Jazz» і «Orlando Magic». У сезоні 1997-1998 став переможцем Євроліги у складі італійського клубу Віртус (Болонья). Про свою гомосексуальність оголосив 2007 році, незабаром після цього пішов зі спорту. 

    У 2007 році опублікував свою автобіографію "Man in the Middle". Книга описує його життя з раннього дитинства по 2004 рік і оповідає про життя щодо самотнього чоловіка, який ще в дитинстві через колір шкіри і високого зросту піддавався дискримінації і довгий час приховував свою гомосексуальність від рідних і друзів. Одкровення і визнання Амаєчі викликали бурхливу дискусію в НБА. Практично кожен відомий баскетболіст висловився з цього приводу. 

    Перші здогадки про його гомосексуальності були в обороті ще до камінг-ауту. Так, наприклад, він розповідав про те, що слухає перед грою оперну музику, пише вірші, любить працювати в саду і готувати. Такі незвичайні для спортсмена звички нерідко списувалися на його англійське походження. 

    Додає пікантності той факт, що баскетболіст грав на позиції центрового, а його зріст становить 2 метри 8 сантиметрів...

2. Фредрік Юнгберг (футбол, Швеція)

    Капітан національної збірної команди Швеції з 2006 по 2008 роки. Чемпіон Англійської Прем'єр-ліги і кубка Англії. Виступав за такі клуби як Хальмстад, Арсенал, Вестхем, Сіетл Саундерс, Чикаго Файр, Селтік, зараз виступає за японський клуб Симидзу С-Палс. Крім футбольної кар'єри активно працював в якості моделі, представляючи нижню білизну американської фірми Calvin Klein. 

   Єдиний спортсмен рейтингу так і не зробив офіційну заяву про свою гомосексуальність. Про Фреді давно ходили чутки, що він є представником нетрадиційної сексуальної орієнтації. Чудово грати йому ці чутки ніяк не заважали. Але футболіст був незадоволений постійною увагою громадськості до своєї персони на грунті гомосексуальності. В середині 2000-х років футболіст спробував розвіяти цей міф закрутивши роман з відомою британською моделлю Лаурен Холд.

1. Грег Луганіс (стрибки в воду, США)

    Чотириразовий олімпійський чемпіон (єдиний в стрибках в воду серед чоловіків), п'ятиразовий чемпіон світу, шестиразовий чемпіон Панамериканських ігор, 47-кратний чемпіон США. Луганіс - ВІЛ-позитивний спортсмен, золото на Олімпіаді в Сеулі в 1988 році він виграв, вже знаючи про свій діагноз. У 1994 році здійснив камін-аут. 

    Луганіс вважався головним претендентом на золото московської Олімпіади. Однак американці через бойкот пропустили Ігри в Москві, і чемпіонами там стали радянський стрибун Олександр Портнов (3-метровий трамплін) і німець з НДР Фальк Хоффман (10-метрова вишка). 

    Дивовижний випадок стався в 1986 році на змаганнях в Австрії. Луганіс подарував свою ганчірочку для витирання тіла після душу 12-річному радянському хлопчикові Дмитру Саутину, майбутньому володарю 8 олімпійських медалей в стрибках у воду. Саутин зберігав ганчірочку довгий час. 

    У січні 2012 року Грегу виповнилося 52 роки. Він по колишньому веде активний спосіб життя виступаючи в ролі борця з ВІЛ інфекцією. Хобі Луганіс - участь зі своїми Джек-Рассел тер'єрами в змаганнях з подолання перешкод, в яких Луганіс і його собаки домоглися досить великих успіхів на світовому рівні. 

 

    Висновки робіть самі. Кісок у них не помітили? : 3 Невже не помітили? А адже їм можуть позаздрити багато гетеросексуали, які проводять своє життя за пивом і телевізором, з кожним днем відрощуючи все нові сантиметри жиру на животі і всіх частинах тіла. За себе, особисто, можу сказати одне, - я не проти спорту. Я навіть захоплююся тими людьми, які досягають високих результатів у спорті. Це похвально. Сам же люблю пробіжки вранці і плавання в гарну погоду... 

    А крім цього, скільки дала нам історія творчих талановитих людей нетрадиційної орієнтації? Перелік таких особистостей складається з сотень відомих в історії персон. Чого тільки варті Lady GaGa, Adam Lambert, Jeffree Star, Елтон Джон, врешті-решт? - Якщо говорити про сучасні музикантів. З більш глибокої історії випливають: Чайковський, Оскар Уальд, Едвард Морган Форстер, Юлій Цезар, Ханс Крістіан Андерсен, Вільям Шекспір, Сапфо, Сократ, Фанокл, Олександр Македонський, Леонардо да Вінчі ... 

    Хто ми без цих людей? Як би склалася історія, не будь в нашому світі їх?.. 

    Перший гей-фільм був знятий, як не дивно, ще коли фільми знімати тільки вчилися! Був знятий в кінці 1894 або початку 1895 года !!! Його знімали Томас Едісон і Вільямом Діксоном, назвавши його: "Експериментальний звуковий фільм Діксона" (Dickson Experimental Sound Film), можете подивитисЯ його за цим посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=Y6b0wpBTR1s&feature=colike

    (Матеріал взято з вільних джерел).

 

    Геї завжди були частиною історії, і... як не дивно, впливали на її розвиток більш ніж позитивно. 

    Вся справа в тому, просто, що ці самі беггер (та й гомофоби теж), в більшості своїй мають нетрадиційну орієнтацію і прагнуть знайти собі в житті не дівчину, а симпатичного близького друга, і жити з ним удвох. Але, на відміну від геїв, вони шукають собі друга-співмешканця зовсім не для того, щоб мати постійного партнера для сексуальних контактів (беггер взагалі не займаються ні анальним, ні оральним сексом і максимум, що зрідка можуть дозволити собі, - це спільна мастурбація) . Причина такої поведінки в тому, що беггер просто абсолютно сімейні люди і не хочуть створювати традиційну сім'ю, заводити дітей та інше. Але одному жити нудно, і тому вони знаходять собі близького друга (у беггер такий близький друг називається "панібрат"), щоб було кому висловлювати свою любов, турботу та ніжність... Але не думаю, що жити таким людям просто... 

    Ось і вся суть. Як правило, всі нападки на «нормальних» відкритих геїв, скоюють латентні бі / геї. Почасти вони заздрять. Таких хлопців можна тільки пожаліти ... беггер тим більше. Раз їм не вистачає сміливості, бути тими, ким вони є. А все чому? Страх суспільства. Вони налякані суспільством, в якому прийняті тільки гетеросексуальні стосунки. Вся справа в суспільстві і в тому, яким воно буде далі. А це, залежить саме від нас, про того, як ми самі ставимося до людей, як ми виховуємо власних дітей. Вчимо ми їх жорстокості і неприйняттю до інших? Або ж ми вчимо їх толерантності і терпимості до оточуючих? Адже всі рівні і мають рівні права і свободи? Якось раз, одна моя подруга сказала розумну річ: "ви ж не будете звинувачувати людину, яка не любить шоколад, тому, що у нього на нього алергія? Ні? Так чому ви звинувачуєте геїв в тому, що вони відрізняються від вас уподобаннями , що вони інші? "Але ж і вони мають право на любов і щастя. І, може, пройде кілька десятиліть і виросте нове покоління, в якому не буде ненависті до тих, хто відрізняється від них. Я сподіваюся на це. І тоді жити всім стане легше. 

     А ось на закуску:

    Бути може, давайте змінимо цю картину і зробимо світ зеленішим?

 

    P.S. Один мій друг, досить вдало виграв у розмовному батлі зі своїм знайомим гомофобом, яки також стверджував, що геї - це дівчата з членом і нафарбовані збоченці. То от що мій друг порадив6 зайти на будь-який гей-сайт знайомст і подивитися анкети, а потім зайти на будь-який сайт гетеро-знайомст. Опісля, спробувати знайти відмінності. Висновок - в Україні найбільша проблема не гомофобія, а стереотипи, спричинені ксенофобією, яка є наслідком тоталітарного минулого країни... Тож, 90% геїв та лесбійок виглядають як і усі інші з натовпу на вулиці, як і 90% усіх гетеро. 

 

Ориганільний пост: http://here-and-now-now.blogspot.com/2012/04/gys-make-world-better.html

 

    Rayan Riener

Рейтинг
3
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты