922

Помилки мислення суб'єктивного stereoбоя

— Rayan Riener

Чи геї/бі та лесбійки влаштовують війни? Чи вони своїм "керуванням" призводять до корупції та занепаду в Україні? Чому, там де є толерантне суспільство - багацтво і процвітання нації? Чому до роскішних храмів ходить біднота, де їх "повчають" жирбатюшки?


    Помилки не можуть складатися в одну, завершуючи одна іншу, як єдина картина. Ми - не помилки. Помилково допускати навіть думку про це, як і про те, що всі геї і бі - "жінкоподібні". Невірно, - лише пасив деяким чином грають роль слабкої статі, або слабкого початку. Чи не прикидаючись при цьому дівчатами, а слідуючи внутрішньому інтуїтивному почуттю. А не бажанню прикидатися дівчиною, властивим трансам, і в деякій мірі, - андрогінам. Що тоді можна сказати про решту 70% геїв і бі? З яких% 40-50 є унісексуальними? Є невеликий дизбаланс. Але ким або чим він викликаний?  

    На 30% пасивів тільки 20% активів, - цей єдиний дисбаланс створений впливом: насильством, дискримінацією та постійним приниженням пригнічувала суспільства на гея уні, що народжує нерішучість і внаслідок,% 10 геїв стають пригнобленими пасивами. У розвинених країнах процес гноблення йде на спад і встановлюється баланс: 20% активів, 20% пасивів, домінують уні - 60%. Явно одне, - унісексуальной навмисно більше, для того, щоб покрити потреби пасивів-активів при необхідності. 

    Такий устрій можна назвати гармонійним, навіть не маючи поняття, хто або що запрограмував наші гени, але в цьому пристрої є сенс, - не хаотично помилка генів, а споконвічна варіативна успадкованість, що має початок з самого створення людини, як біологічного виду. Немає сенсу заперечувати це, як і те, що близько 30% жителів планети Земля: геї, бі, лезби, транси, андрогени. Це нейрорізноманітність, закладене в самому ДНК - не можна вважати хворобливою мутацією. Так як орієнтація не впливає негативно ні на психіку, ні на фізіологічне здоров'я, ні навіть, на моральну конкретність моделі поведінки, будучи лише орієнтацією і ні чим більше.

    Але можна з твердою впевненістю сказати, що люди нетрадиційної сексуальної орієнтації, виразно для всіх, - не мають схильності до агресії, і власне кажучи, - не є настільки небезпечними, в чому необгрунтовано їх звинувачують цілі суспільства і культури. Ті ж натурали несуть велику небезпеку для суспільства, ні в яких масштабах непорівнянних з тим, у чому звинувачують геїв. Можливо, гряде час, коли такі як вони зникнуть з лиця Землі, змінення великою кількістю бісексуалів, - адже саме вони представляють найбільшу загрозу для існування суспільства, будучи найголовнішими винуватцями, загубила життя мільйонів і мільйонів: дітей, жінок і чоловіків - ведучи кровопролитні ніщівні війни! (І хай вони і придумують все нові й нові причини, для виправдання своїх дій, такі як: релігія, різниця культур, ксенофобні слогани, расизм і звинувачення інших націй, народів і суспільних груп в тому, в чому вони не винні. У всьому цьому лежить одна причина: почуття суперництва, жага крові, - їх сутність).

    І після цього ви будете говорити про гомосексуальну загрозі, "пропаганди", яка в істинності є спробою захистити свої права, як живої істоти, притому, що єдиним проханням геїв є фраза: «будь ласка, залиште нас у спокої»? 

 

    P.S. Але є і хороші, хай і небагато.

Оригінал статті: http://here-and-now-now.blogspot.com/2012/10/stereo.html

 

    Rayan Riener

Рейтинг
3.6666666666667
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты