812

Українській Вікіпедії потрібні ЛГБТ-вікіпедисти

— Rayan Riener

Дуже прошу уважно прочитати цей пост. Бо саме ТИ можеш допомогти ЛГБТ-спільноті надаючі суспільству більше інформації. Як/чому? Усе пояснюється у статті. Коротко: "Хто володіє інформацією, - той володіє усім."


  Одна з останніх новин, що стало типово, - у Дніпроздержинську, якась там "Європейська спілка" підбила підсумки після засідання чогось-там, десь такими тезами: "У Дніпроздержинську ніяких гей-парадів не буде! Хто сказав, що у Європі відбуваються гей-паради?! Це брехня, це лише європропаганда!" Я вже мовчу про ганебне невиконанян владою Києва наших фундаментальних прав вільних зборів і захисту мілцією проти злочинців і провокаторів. Нас прикро кажучи - кинули, після того, як більшість ЛГБТ були учасниками ЄвроМайдванів і провідними борцями за Європейський шлях для Укпраїни вже багато років.

   Мені пишуть, деякі, "треба покращувати статті, а не перекладати нові", а я розумію лише одну для себе визначну тезу - світогляд людей може змінити лише інформація. (Я не заперечую, що статті треба покращувати, але покращувати можна і вічно...) Вікіпедія, - надає цей доступ до інформації для більшості українців які мають Інтернет, і ми повинні кров з носа писати про "Гей-паради в Мозамбіку" 9щоб у кожного українскього гомофоба член скручувався у дулю, а язик западав від браку будь-яких доводів), не кажучи вже про реально потрібні статті. Наприклад такі, як "Зміна статі", де зрозуміло пояснюється, чом у природі існують транссексуали. Інформація - народжує цілі війні. Інформація - їх завершає. Інформація - змінювала минуле і буде змінювати майбутнє. Інформація, ба більше, її брак - породжують міфи та фобії, і така ж сама інформація - спроможна ці міфи і фобії знищити.

    Саме тому, ми зі знайомими вікіпедистами (декілька людей) об'єдналися заради спільної мети, перш за все - згуртована протидія гомофобії в УкрВікі. Звісно, в нас не така жахлива ситуація, як у РуВікі, де банять ЛГБТ-вікіпедистів лише за те, що вони ЛГБТ, а ті статті, що вже були написані, "прикрашають" негативними "фактами", наприклад до статті "Гей", вони додали, що цей термін ніби-то синонім проституції... В Українській Вікіпедії ми маємо більші можливості і права, зокрема, вже маємо і першф перемоги, саме через те, що відстоювали голосування разом, коли гомофоби намагалися видалити наші статті та категорії.

    Ось посилання на нашу спільноту до якої Ви можете приєднатися: https://www.facebook.com/groups/1561535647401924/

    Я дуже прошу усіх більше писати та перекладати нові статті для Української Вікіпедії, і звісно - покращувати статті за ЛГБТ-темою. В нас немає вибору, а це один із способів боротьби із маразмом. Вікіпедія - надасть українцям факти, безліч, ціле море. І не треба казати, що одна стаття - це лише краплина у морі, ми ж пройшли #ЄвроМайдан і прекрасно знаємо, що море починається з краплини, а зграя маленьких рибок може реально подолати велику хижу акулу. Тож, творімо! Це не так складно, як може здаватися. Щоб мати власну Гордість та Гідність!

    Особисто можу сказати, що за декілька років створення статей, я створив більше 1000 статей, деякі з яких, дуже популярні, і які певно Ви могли читати разом із тисячами інших людей. Якщо грубо підрахувати, то я подарував нашій Вікіпедії +- від 6000 (грубий-грубий мінімум) до 66 000-100 000 переглядів на місяць! Я не кращій Вікіпедист, але це і не є моя ціль. Моя ціль - українці повинні мати мінімальну інформацію про будь-що українською, особливо ЛГБТ і ті, хто хоче дізнатися про нас більше.

    Деякі, прочитавши вищенаписане, подумали: "я б і почав писати, але так так усе складно". З одного боку, можливо, складнощі і є, але лише у перід "навчання" та звикання, через який пройшли усі вікіпедисти, повірте. Саме для цього, я створив просту і зрозумілу статтю, яка розкладає усе по своїх поличках: http://here-and-now-now.blogspot.com/2014/07/blog-post_13.html Якщо, всеж, ви не маєте можливості займатися Вікіпедією, то ви можете бути читачем нових статей ЛГБТ, у нашій спільноті, посилання на яку є вище. 

    Дякую за увагу!

 

    P.S. За нас, цю країну ніхто змінювати не буде. Гомофобія - перш за все, проблема для нас, і тільки ми маємо волю змінити це. Нічого не роблячі, ми лише потонемо у цьому багні, як це було в усі роки "Незалежності" і перекладання відповідальності на когось/щось інше, аж до ЄвроМайдану.

 

    Rayan Riener

Рейтинг
4.3333333333333
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты