818

Перша з відомих смерть гея-військового в АТО на Донбасі

— Rayan Riener

Доброволець української армії, що "на цивілці" був директором гей клубу загинув на Донбасі . І звісно ж, не він один. ЛГБТ-хлопці та дівчата, прямо з боїв після Майдану попрямували на жорстоку війну. "Наших" там сотні, якщо не тисячі...


Повертаючись додому із зони бойових дій, загинув той, хто воював в рядах добровольчих батальйонів - директор одеського гей-клубу Олександр Лисокінь. Без сумніву, ця звістка була вбивчою для близких, рідних і друзів захисника вітчизни.

Гей-клуб Олександра «Тема» розташовувався на розі Дерибасівської та Пушкінської. Директор Олександр Лисокінь кілька місяців тому відправився в якості добровольця на Донбас битися за «єдність України» разом з іншими патріотами України.

Вже на шляху із зони бойових дій додому, в Одесу, Олександр Лисокінь трагічно загинув. Про цю жахливу новину повідомляє в соціальних мережах травесті-шоумен з псевдонімом Жу-Жу.

Потім, в одеському Будинку офіцерів на вулиці Пироговській відбулася церемонія прощання з Олександром Лисоконем. Без сумніву, це трагедія для українських ЛГБТ. Поки хтось із українскьих ЛГБТ ходить по гей-клубам і весело проводить час, так і ж як і вони бережуть цю можливість насолоджуватися життям... Віддаючи за нас життя, як Олександр.

P.S. Це перша відома смерть гея у цій війні, але ж не трепа бути особливо розумним, що там багато ЛГБ... ЛГБТ, які помирають за цю країну, у якій над ними знущаються, травлять, переслідують та дискримінують...

Рейтинг
3.7142857142857
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты