853

Чому я написав "На Марс"? Найбільша винагорода

— Rayan Riener

Лишилося тільки декілька днів до кінця збіру коштів! Ваша допомога зараз дуже потрібна!


   Привіт усім, хто цікавиться квір-літературою від команди проекту "На Марс"! Хочемо подякувати усім, хто підтримав проект впродовж попередніх тижнів. Завдяки вашим внескам, репостам та іншій допомозі, про проект дізналося більше людей. І тепер зібрано вже 71% від потрібної суми для публікації. Дякуємо усім! Це неймовірно, адже більша частина суми зібрана. Лишилося зовсім небагато і наша та Ваша мрія буде втілена у життя. Але лишився тільки тиждень, і Ваша допомога зараз найбільш актуальна. 

Картина "На Марс"

Щоб підкреслити свою відданість Вам, хочу запропонувати найбільшу винагороду, яку я тільки можу надати добричинцям. Людина, яка зробить найбільший внесок до проекту отримає і найбільшу винагороду - картину. Історія створення цієї картини починається ще із 2013 року. Із самого початку, вона повинна була бути основою для обкладинки книги. Тому, якщо хтось із Вас зробить найбільший внесок із усіх - отримає її як ексклюзивний подарунок! Для автора картини - це перша робота акрилом і в неї вкладено всю душу.

P.S. Автор проекту відзняв відео, у якому поділився своєю особистою історією із Вами, яка мотивувала його написати роман "На Марс". До цього моменту, він не розповідав її нікому. [https://www.youtube.com/watch?v=AyAQbVdBZFQ]

 

 Підтримати проект можна за цим посиланням: https://biggggidea.com/project/na-mars-pershij-ukranskij-gej-roman/

Рейтинг
5
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты