940

1-й український фантастичний ЛГБТ-роман зібрав гроші для публікації

— Rayan Riener

Щиро вдячний усім доброчинцям за внески! Українська ‪‎ЛГБТ‬-спільнота довела, що країна потребує більше ‪квір‬-літератури.


Під час усього проекту Ви підтримували нас своїми словами, робили внески до проекту, а також репости. І сталося неймовірне! Проект "На Марс" зібрав необхідну суму для публікації першого українського фантастичного ЛГБТ-роману. Наші та Ваші зусилля змусили повірити у диво, і це насправді нейсовірно.

Десятки людей підтримали проект внесками, сотні - репостами та словами підтримки, що надихали під час усього тривання проекту. І тепер, можемо підбити остаточні підсумки. Було зібрано більше 10 тисяч гривень, а саме 101% необхідної суми. І тепер, як і було вказано, усі доброчинці отримають не тільки подарунки від щирого серця, а також і найголовніше - екземпляр книги "На Марс". 

Скоріш за все, книга буде опублікована вже до кінця квітня. Уся команда докладе зусиль, щоб пришвидчити цей процес. Про хід втілювання проекту в житті, ми і надалі будемо сповіщувати Вас у блозі проекту. А подарунки й екземпляри свіжонадрукованих книг, будуть відправлені Вам до кінця травня. 

Відеоогляд деяких вже готових подарунків, ви можете побачити за цим посиланням: https://youtu.be/zl-gJdR8Qxs Слідкуйте за оновленнями в офіційних спільнотах проекту. Незабаром. зможемо остаточно оголосити дату презентації.

P.S. Ще раз дякуємо! Ви зробили більше, ніж поклали свої кровні гроші - Ви довели, що українська ЛГБТ-спільнота спроможна подбати про свої потреби. Ви довели, Вам необхідна квір-література. І це, вважаємо, найважливіше, що сталося. 

Рейтинг
4.6
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты