967

Відбулася перша презентація гей-книги "На Марс"

— Rayan Riener

П'ятниця 13-го травня. Що сталося на презентації?


П'ятниця 13-го травня. Справді містичне число. Не обійшлося звісно і без курйозів та перепон. Наприклад, наклад було отримано лише за кілька годин перед зустріччу. Але саме в цей день і відбулася перша презентація українського фантастичного гей-роману "На Марс" у новому "ХРОМі", який також зібрав кошти на відкриття за допомогою "Спільнокошту". 

Зустріч тривала біля двох годин. Під час неї усі змогли поспілкуватись з автором та подискутувати, почути багато нового про книгу, отримати тільки що надрукований екземпляр "На Марс" із подарунком-сюрпризом всередині, а також, долучитися до світового руху за звільнення книг - буккроссингу. 

Уся команда проекту дякує тим, хто прийшов. І не тільки прийшов, а навіть приїхав із інших міст, щоб особисто познайомитися з автором й отримати першими свіжі екземпляри роману. Також, хочеться подікувати керівникам та усій команді "ХРОМу" за надання приміщення та зусилля зі створення неформальної комфортної обстановки, у якій усім би було комфортно. 

P.S. Ось відео з презентації книги: [https://www.youtube.com/watch?v=GPQFKW9Ub2o]. Слідкуйте за оновленнями, і можливо. саме у вашому місті відбудеться наступна презентація.

Рейтинг
5
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты