995

"На Марс" та буккроссинг в столиці

— Rayan Riener

Цієї суботи пройшла презентація книги "На Марс" у Києві.


 

Столичний Квір Хоум дійсно здивував. Це саме те місце, з якого іншим Хоумам потрібно брати приклад. Сказати, що я вдячний  координаторам за їх допомогу в організації презентації - це нічого не сказати. Ці люди вартують того, щоб їх поважали. І мова навіть не про професійнісьть, а фактор людського ставлення до відвідувачів та роботи. Це "енергетика" яку я завжди відчуваю.

Тож, я знов прибув до Києва 24 числа, наступного - презентація книги. Ретельно готувався по всіх фронтах і дуже хвилювався, щоб не було конфузів та усе було максимально цікаво для відвідувачів. Сподіваюсь,  вдалося. Адже за спиною вже було декілька презентацій та свої висновки. Четверта презентація - як 4 глава книги - прибуття на Марс. А 4, як прибуття - бо Марс - четверта планета від Сонця.

На цей раз, спробував приділити більшу увагу темі буккроссингу, тому що цей рух пов'язаний з темою книги. А кияни вже дійшли до того моменту, щоб зрозуміти, про що, власне, мова. І дуже радий, що в нас усіх вийшов конструктивний діалог, обмін думками й позитивними емоціями. Прогресивна аудиторя, з яскравих, талановитих та взагалі людей, з планами на життя - надихає. Як ніколи раніше, впевнений, що прийшли та приїхали з далеких міст саме ті люди, так дуже різні, яких і хотів побачити.

Шлях веде мене знов до Дніпра, повного сил виправдати Ваші сподівання. І певно багатьох, наступна локація презентації здивує - андеграуд, руїни закинутого комплексу в межах міста, 2 липня. Й так, я далекий від типових письменників, зате близький до людей. До зустрічі!!


P.S. Відео з презентації, з'явиться трохи згодом на моєму каналі.

Рейтинг
5
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты