555

Щодо ситуації з Демократичним Альянсом

Виконавчий директор «Точки опори» Богдан Глоба розмітив звинувачення з гомофобії партії Демократичний Альянс. Як людина, що майже два роки співпрацювала з «Точкою опори» та вважає себе її другом, і одночасно, як представник «Демократичного альянсу» хотів


Виконавчий директор «Точки опори» Богдан Глоба розмістив звинувачення з гомофобії партії Демократичний Альянс. Як людина, що майже два роки співпрацювала з «Точкою опори» та вважає себе її другом, і одночасно, як представник «Демократичного альянсу» хотів би виступити «перекладачем» цієї суперечки.

Перш за все, Богдан у своїй заяві суттєво викривив реальність таким чином, аби «демонізувати» партію Демократичний Альянс, виставивши її збіговиськом диких гомофобів-неандертальців. Він змовчав щодо листа заступника голови партії, в якому були пояснення ситуації, і сказав неправду, про відсутність пропозиції особистої зустрічі. Так само він чомусь заявив, що на сайті партії немає інформації про те, що вона базується на християнсько-демократичній ідеології. Що дивно, адже ця ідеологія, попри свою назву, має мало відношення до релігії.

Загалом, Демократичний Альянс є командою людей, які об’єднались для побудови в Україні суспільства, де поважають честь та гідність людини. В тому числі і людини з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Щоб досягнути цього, партія свідомого прийняла рішення дистанціюватись від питань, які викликають широке обговорення, але мало допомагають на практиці. В першу чергу це питання історії та мови, але в тому числі це і питання адвокації прав ЛГБТ.

 В Демократичному Альянсі рішення приймаються шляхом внутрішньопартійного обговорення. Але стосуються вони загалом питань антикорупційних ініціатив та соціально-економічного розвитку країни. В партії є як представники умовно «традиційних» поглядів, так і представники ЛГБТ-спільноти та гей-френдлі гетеросексуали. І вони абсолютно нормально працюють в одній команді, попри відмінності в поглядах на роль сім’ї в суспільстві та права ЛГБТ.

Ще одним неприємним фактом є те, що заява Богдана «щодо дискримінації» з’явилась лише зараз, хоча вона мала місце ще на початку травня, а останній лист він отримав 14.05.На мою думку це може бути пов’язано з двома фактами:

1.     ДемАльянс відстояв своє право бути присутнім в Київраді, і з приводу цього висловились багато відомих людей, в тому числі перші особи держави Петро Порошенко та Олександр Турчинов. І Богдан просто вирішив отримати трохи дармового піару.

 

2.Наразі проходить відбір представників НГО до Координаційної ради з питань ВІЛ/СНІДу при Київській міській державній адміністрації, і від ЛГБТ середовища є як мінімум 4 претенденти – Точка опори, Гей-Альянс, Час життя+ та БФ «Допоможи життю». І одним з критерії відбору є наскільки спільнота підтримує цю людину. Мені буде особливо неприємно якщо саме це є причиною критики Демальянсу, адже саме я запросив Богдана на зустріч щодо оновлення складу Координаційної ради.

Загалом  хочу наголосити, що ситуація з Богданом це окремий випадок. Так, Демократичний альянс – не є лобістами прав ЛГБТ, проте ні в якому разі ми не підтримаємо будь які дискримінаційні ініціативи інших політиків.

Якщо Ви маєте бажання розбудовувати суспільство з високими соціально-економічними показниками, в якому поважають гідність людини – ласкаво просимо до команди Демократичного Альянсу. І нам неважливо яка у Вас сексуальна орієнтація,  віро сподівання чи колір шкіри. Нам Важливо чи готові Ви працювати в команді та нехтувати власними амбіціями заради спільного блага.

 

Рейтинг
3.0714285714286
Ваша оценка
Подписывайтесь
на наши аккаунты