210

Суд запретил Марш равенства в Киеве, запланированый на 25 мая


Суд запретил Марш равенства в Киеве, запланированый на 25 мая

Окружной административный суд Киева удовлетворил иск городских властей столицы о запрете проведения любых мероприятий, кроме предусмотренных программой празднования Дня Киева, 25 мая в центральной части города.

Соответствующее решение суд вынес в четверг. Рішення озвучила головуючий суддя Аріна Литвинова. З відповідним позовом до суду звернувся департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації.

Спочатку в позовних вимогах міста йшлося про заборону всіх акцій, не пов'язаних з святкуванням дня Києва, в центрі столиці, але при цьому вулиця Червоноармійська, на яку була подана заявка від одного із заявників - гей-форуму, не входить до переліку центральних вулиць, визначених відповідним рішенням Київської міської ради.

Таким чином, від Київміськадміністрації надійшло уточнення до позовних вимог: заборонити проведення будь-яких мирних акцій, не пов'язаних з святкуванням дня Києва 25 травня, також на вулицях Червоноармійській, Богдана Хмельницького та Льва Толстого.

Також до позову надано лист головного управління МВС у Києві про обмеження мирних зібрань 25 травня. Крім того, до позову прикріплені листи від різних релігійних і інших організацій з проханням не допустити проведення акції сексуальних меншин.

До того ж з відповідним листом до Київміськадміністрації звернувся 61 депутат Верховної Ради. У цілому на 25 травня подав 10 заявок на проведення мирних акцій, не пов'язаних з святкуванням дня Києва.
МВС у Києві як третя сторона також підтримала позовні вимоги з уточненнями від КМДА.

У свою чергу міськадміністрація звернулася до заявників на проведення мирних акцій з проханням змінити час, місце або дату проведення акції.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Подписывайтесь
на наши аккаунты