391

Политики в Италии целовались в знак солидарности с ЛГБТ


"Движение пяти звезд" ( M5S ) , что в настоящее время является самой мощной политической партией в Италии , устроили протест во время парламентских дебатов о законопроекте о запрете дискриминации лесбиянок , геев , бисексуалов и транссексуалов (ЛГБТ ) .

Политики в Италии целовались в знак солидарности с ЛГБТ

Вони перервали дискусію в четвер, цілуючись та обіймаючи один одного, таким чином демонструючи свою солідарність з ЛГБТ. Інші члени партії стояли з плакатами, що місти заклик «більше прав» для ЛГБТ.

Законопроект був прийнятий нижньою палатою парламенту з голосуванням за 354, проти 79.

Після проходження нижньої палати, законопроект проти дискримінації повинен пройти через італійський сенат перед підписанням.

ЛГБТ-активісти в Італії, незадоволені самим законопроектом , оскільки він "має намір карати гомофобію, але все ще захищає думки та висловлення в рамках політичних, культурних чи релігійних організацій», що дозволить таким групам висловлювати гомофобні коментарі".

Поцілунки між одностатевими особами стала потужною формою протесту в політичній і соціальній боротьбі за права геїв у світі. Дві жінки поцілувались перед великомасштабним анти-гей протестом у Франції наприкінці минулого року, що призвело до великого обуренню і жаху учасників протесту. Окремі особи також взяли участь в поцілунок на знак протесту під час візиту Папи Франциска до Бразилії в липні минулого року.
За матеріалами Huffingtonpost.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Подписывайтесь
на наши аккаунты